Nezatřízeno

11. 3. 2012

11.3. 2012

Tak a XII. ročník našeho plesu s rekordní návštěvností 194 platících je za námi.  Skvělá hudba, ostatně jako každý rok, děkujeme Noviosu a dostatek jidla a nápojů (bylo i nealko) stály za skvělou náladou a zábavou na plese. Fotky najde zde (až večer):

2.3. 2012

Členové sboru dobrovolných hasičů v Mostkovicích si Vás dovoluji pozvat na XII. Hasičský ples. Těšíme se na Vás v pátek 9. března ve 20 hod v sokolovně.
Zábavě a hasičině třikrát zdar!

9.10. 2011

V pátek 7. října 2011 i přes nepříznivé počasí proběhla v prostorech hasičské zbrojnice v Mostkovicích akce nazvaná Den s hasiči .  Děti z místní ZŠ se dozvěděly, jak postupovat při ohlašování požáru, seznámily se s veškerým vybavením a také jim bylo vysvětleno používání vysílaček a komunikace mezi jednotkou a operačním střediskem. Na závěr celé akce provedli členové JSDH Mostkovice ukázku  zásahu na hořící automobil. Více fotek naleznete v sekci:    www.hasicimostkovice.estranky.cz/fotoalbum/ostatni-foto/den-s-hasici/ a také další foto naleznete zde :  www.skola-mostkovice.cz/vismo/dokumenty2.asp.

27.8. 2011

Tak už pomalu končí prázdniny a během nich v Mostkovicích byl klid i když byli žně a hrozilo tak nebezpečí požáru, ale i přesto jednotka z Mostkovic vyjela k jednomu menšímu požáru :). Více v rubrice Zásahy. Jinak připravuji další novinky admin.

14.6. 2011

Během víkendu se členové SDH Mostkovice podíleli na soutěži pořádané HZS Prostějov pod názvem Rallye Hamry. Tato soutěž  prověřila dobrovolné hasiče v záchranářských disciplínách. Naši členové v této soutěži pomáhali profesionálním kolegům jako věrohodní figuranti při dopravní nehodě autobusu a také osobního vozidla s traktorem Více o této soutěži naleznete na webových stránkách :

www.hzsol.cz/zpravy/tiskove-zpravy/

sport.pozary.cz/clanek/43569-rallye-hamry-narocnou-soutez-vyhraly-radvanice/

6.1. 2011

Naše jednotka byla dnes na výzvu KOPIS Olomouc vyslána spolu s ostatními jednotkami k letošní první události. Více informací uvedu během zítřejšího dne, ale mohu prozradit to, že se jednalo o požár.

Doplněny bližší informace o včerejším výjezdu, více v rubrice - Zásahy